Promo kody, czyli o co w tym chodzi ?

0 CommentsWitam wszystkich,

Dziś trochę na temat promo kodów,  których na moim blogu możecie znaleźć wiele ale być może nie wiecie jak ich używać i o co w ogóle chodzi z tymi literami lub numerami które podaję ? :)

Jak to działa ?

Większość sklepów internetowych w UK oferuje zniżki, które możemy uzyskac za pomocą kodów promcyjnych. Przed samym dokonaniem transakcji, gdy wyświetla nam sie suma do zapłaty gdzieś obok znajdziemy okienko w które wpisujemy promo kod. Najczęściej nazywane jest ono : discount code, promotional code lub promo code.


Zawsze warto spróbować nawet jesli kod nie zadziała z jakis przyczyn to wciąż możemy  wycofać się z zakupu, gdyż dzieje sie to przed dokonaniem zapłaty za zakupy. Jednym słowem,  gdy cena nie jest dla nas satysfakcjonująca możemy poprostu zrezygnować. Zwykle jednak kody promocyjne są dobrym sposobem by obniżyć cenę lub zyskać darmową przesyłkę.   Są także kody, które drukując z internetu można użyć w sklepach stacjonarnych - to wersja dla niecierpliwych lub nie lubiących zakupów online.

Gdzie je znaleźć ?

Na moim blogu :). Oczywiście polecam przeszukiwanie internetu to zwykle kopalnia przeróżnych obniżek i promocji. Z własnego doświadczenia wiem, że można znaleźć promocje na prawie wszystko co kupujemy. Dla mnie ostatnio bardzo przydatnymi okazały się kody do pizzerii Dominos gdy wpadli niespodziewani goście :)
Nikt nie lubi spamu ale maile ze sklepów w których robiliscie  już wczesniej zakupy mogą zawierać kody lub korzystnie zniżki dla was w ramach dbania o stałych klientów. Przeglądanie prasy i ulotek także może przynieść promocyjne korzyści. To nic nie kosztuje  a daje satysfakcję gdy oferta jest naprawdę atrakcyjna.

Podsumowując :

Potraktujcie poszukiwania kodów trochę jak wyprzedażowe polowanie :) Używanie ich  jeszcze nie zobowiązuje do zakupu więc możemy porównywać ceny sklepów internetowych i stacjonarnych i podejmowac korzystne dla nas decyzje. Dobrze wykorzystne promo kody pozwalają czasem naprawdę sporo zaoszczędzić.
Coraz więcej sklepów online oferuje międzynarodowe przesyłki wiec kody ze sklepów w UK  mogą byc atrakcyjne dla klientów z całego świata.


Polecam ten rodzaj oszczędzania w internecie i nie tylko, a co wy myślicie ?
Jeśli macie pytania piszcie :)

Pozdrawiam,
Ags


You may also like

Brak komentarzy:

Text Widget

Obsługiwane przez usługę Blogger.

About Me!

Pages - Menu

Translate

About Me

Moje zdjęcie

Typowy bliźniak, choć nie wierzę w horoskopy ;)

Facebook

Szukaj

header-menu