5 złotych zasad udanych zakupów online i nie tylko

0 Comments


Witam wszystkich,

Oto 5 złotych zasad które mi pomagają wiec i wam mogą  pomóc w robieniu udanych   zakupów zarówno tych online jak i stacjonarnych.


1. Testuj i przymierzaj - Jeśli tylko  masz taka możliwość testuj i przymierzaj w sklepach stacjonarnych, dzięki temu robiąc zakupy online będziesz bardziej zdecydowana/y i pewniejszy będzie twój zakup. Poproś o próbki np. kosmetyków a jeśli sklep ich nie oferuje zamów tester przez internet. Na Ebay-u możesz znaleźć mniejsze wersje kosmetyków drogich marek. Za ułamek ceny przetestujesz rzecz na której  zakup w pełnej wersji może nawet sie nie zdecydujesz.
Przeglądaj gazety- są pełne różnego rodzaju próbek.

2. Sprawdzaj i porównuj -  W większości przypadków promocje i wyprzedaże występują zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych ale zdarza sie ze dotyczą tylko jednej z tych opcji -bywa, że oferta online trwa tylko 24h i nie jest dostępna stacjonarnie. Trzymaj więc rękę na pulsie sprawdź przed zakupem która metoda będzie dla ciebie bardziej opłacalna.

3. Przesyłka za free -  Staraj sie wybierać sklepy które oferuja darmową przesyłkę ( super jesli także zwrot ) lub chociaż takie które za free przesla twoje zakupy do najbliższego sklepu stacjonarnego. Każdy taki zakup online z dodatkowym upustem będzie atrakcyjniejszy i wynagrodzi czas oczekiwania na paczkę :)
Pamiętaj - nawet sklepy które nie oferują przesyłki za free w standardzie od czasu do czasu udostępniają taką opcje by uatrakcyjnić zakupy online.

4. Kombinacje :) - Korzystając z ofert sklepów online sprawdzaj wszelkie promo kody, próbuj je łączyć. Zdziwisz sie ile możesz zaoszczedzic wpisując te parę dodatkowych liter lub liczb. Jeśli promocje nie łączą się, wybierz tą która pozwoli ci zaoszczedzic najwięcej.  Zwykle popularne sieciowki oferuja kilka promo kodów w jednym czasie.

5. Pamiętaj-  Wyprzedaże w sklepach online a szczególnie używanie promo kodów jest ograniczone czasowo, zwykle sa ważne od jednego dnia do tygodnia lub dwóch.
Zawsze sprawdzaj na bieżąco najlepsze oferty ( np. na moim blogu :))


Mam nadzieję, że moje  rady okażą się przydatne przy następnych zakupach, nie tylko tych online.

Buziaki
Ags


You may also like

Brak komentarzy:

Text Widget

Obsługiwane przez usługę Blogger.

About Me!

Pages - Menu

Translate

About Me

Moje zdjęcie

Typowy bliźniak, choć nie wierzę w horoskopy ;)

Facebook

Szukaj

header-menu