Asos - modowe inspiracje taniej

0 Comments

Witam wszystkich,

Dzisiaj postanowiłam polecić wam stronę www.asos.com z której często i chętnie korzystam. Jedną z wielu jej zalet jest dostępność wielu znanych marek odzieżowych w jednym miejscu oraz własna linia ASOS w przystępnych cenach. W ofercie strony znajdziecie także obuwie, akcesoria i kosmetyki co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną i wygodną moim zdaniem. Jest to doskonałe miejsce na zakupy a fakt, że przesyłka i zwrot jest za free jeszcze bardziej mnie do niej przekonał -świadomość, że możemy odesłać nie trafiony zakup jest dosyć istotna gdyż jest to duża oszczędność nerwów i pieniędzy  :) Na stronie wyczytałam, że oferują darmowa przesyłkę do 190 krajów w tym miedzy innymi do Polski , Niemiec czy Holandii. Oprócz tego ASOS zamieszcza newsy o modzie urodzie i celebrytach czyli takie tam artykuły które moga umilić nam czas po lub przed zakupami a może nawet i zainspirowac ?
Wyprzedaże pojawiają sie praktycznie cały czas zmieniają sie tylko działy których dotyczą często także można trafić na tzw. szybką ofertę która trwa zwykle około 48h ( aktualnie  jest takowa dla studentów) więc warto trzymać rękę na pulsie :)

Wielu z was zapewne już tam bywało a może ktoś odwiedzi ją po raz pierwszy w obu przypadkach zapraszam do komentowania :)

Pozdrawiam,
Ags


You may also like

Brak komentarzy:

Text Widget

Obsługiwane przez usługę Blogger.

About Me!

Pages - Menu

Translate

About Me

Moje zdjęcie

Typowy bliźniak, choć nie wierzę w horoskopy ;)

Facebook

Szukaj

header-menu